KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9166308

nr 916 6308

Akvarell

Karin Berg, skärgård, signerad, -68, motivet: 21x23

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 oktober 2014
kl 18:47:55