KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9166308
nr 916 6308
Akvarell
Karin Berg, skärgård, signerad, -68, motivet: 21x23
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:47:55
200 kr